KOOP HIER JE TICKETS

voor Standhouders

Eén van de speerpunten van de Guitar Roadshow is de standhouder. Zij brengen de mooiste instrumenten en accessoires mee naar de show en brengen het publiek elke keer in extase.

Een stand op de Guitar Roadshow is een must voor elke gerespecteerde groothandel, importeur, distributeur of gitaarbouwer. Zorg dat je erbij bent, het levert je aanzien en het verhoogt je kans op verkoop.

Afhankelijk van de locatie zijn er verschillende stands beschikbaar voor verschillende prijzen.

Neem contact op met René 06-15877924 voor informatie over de stands.

Standhouders die reeds zijn geweest of nog gaan komen:

BMI www.bmi.nl

Bas van den Broek  www.basvandenbroek.com

Voerman www.voerman.nl

Vox Humana www.voxhumana.nl

Musifacts www.musifacts.com

Algam Beneluxwww.algambenelux.be

Hoshino Benelux www.hoshinobenelux.eu

Benelly import www.benellyimport.nl

World Music Sales www.worldmusicsales.com

Q Guitars www.qguitars.nl

Alex de Gelder Gitaar import www.alexdegelder.nl

Bax shop www.bax-shop.nl

Max Guitar Co www.maxguitarstore.com

VanderKley Amps www.vanderkleyamp.nl

Sander de Gier bassguitars www.degierguitars.com

Ellio Martina Bassguitars www.elliomartina.com

Panucci guitars www.guitarlounge.nl

de Haan guitars www.dehaanguitars.nl

Mozer guitars www.mozerguitars.com

JHG custom guitars www.jhgguitars.nl

SKG guitars www.s-k-g.nl

Sjak Zwier www.zwierguitars.com

Rebel Relic www.rebelrelic.com

EAS Guitars and basses – www.easinstruments.nl

Bassbird www.bassbird.nl

Gerrit van Bergeijk gitaren www.gitaarbouw.nl

Ron Baggerman www.ronbaggerman.com

Calimex www.calimex.nl

Stringweb www.stringweb.nl

Back and Forth www.backandforth.nl

Raven Guitar straps Raven guitar straps facebookpagina

Wegenpicks www.wegenpicks.com

Chickenpickwww.chickenpicks.com

Kuno Mooren fotografie www.facebook.com/kuno.mooren1

GitaarPlus Magazine www.gitaarplus.eu